English Courses


دوره‌های زبان انگلیسی

دوره های بزرگسالان

این کلاس‌ها به دو صورت عادی و فشرده برگزار می‌شوند. دوره‌های فشرده برای افرادی برنامه‌ریزی شده‌اند که مجبورند در مدت کوتاهی مهارت لازم را در زبان انگلیسی کسب نمایند. مانند افرادی که می‌خواهند در دوره‌های TOEFL و IELTS شرکت کنند.

دوره‌های نوجوانان

با توجه به اهمیت و حساسیت بیشتر آموزش کودکان و نوجوانان و قابلیت بالای یادگیری در سنین این عزیزان، پس از مطالعه و مشاوره های آموزشی- روانشناختی و تربیتی، بر آن شدیم تا با ایجاد محیطی شاد، متفاوت، منظم و برنامه ریزی شده، پر محتوا و متناسب با نیاز های امروزی زبان آموزان، دوره مذکور را در ۳۱ ترم آموزشی برگزار نماییم.

دوره‌های فشرده

مؤسسه چیت‌سازان جهت رفاه حال زبان‌آموزانی که به دلیل شرایط خاص اعم از گرفتاری شغلی و یا محدودیت زمانی، نیاز مبرم به یادگیری زبان انگلیسی دارند، اقدام به تشکیل کلاس‌های فشرده بعد از ساعت ۲۰:۳۰ به صورت ۴ جلسه ۱/۵ ساعته در هفته نموده است.

این دوره‌ها برای اشخاصی مناسب است که انگیزه کافی و نیاز مبرم به یادگیری زبان انگلیسی داشته و طبعاً مناسب اشخاص تحصیل‌کرده و بالای ۲۰ سال می‌باشد. کلاس‌های فشرده در دو دوره Elementary و Pre-intermediate تشکیل می‌گردند. هر دوره شامل ۵ ترم می‌باشد.

مؤسسه در نظر دارد بنا به درخواست زبان‌آموزان محترم بزودی دوره‌های نیمه پیشرفته و پیشرفته را نیز دایر نماید.

دوره‌های آنلاین

کتاب های RISE AND SHINE موسسه چیت سازان در قالب نرم افزار های آموزشی چندرسانه‌ای تمام فرایند آموزشی کلاسی رابه طور کامل به فضای مجازی انتقال می‌دهد و ضرورت حضور در کلاس درس در حین آموزش از بین می‌برد. در این سیستم تمامی مطالب درسی به صورت نرم افزاری که در سایت آموزشگاه به صورت لینک دسترسی نشان داده شده است گنجانده شده اند و به صورت گسترده مطالب مربوط به هر دوره توضیح داده می شوند و جلسات رفع اشکال و امتحانات میان ترم کلاس آنلاین (Adobe Connect) طبق برنامه مشخص شده برگزار می گردند. هم اکنون موسسه چیت سازان تنها آموزشگاه زبان در سطح شهر تبریز است که دوره های مجازی و جلسات رفع اشکال را به صورت نرم افزاری و آنلاین بدون نیاز به اینترنت پر سرعت جهت رفاه حال افرادی که به علت ضیق وقت و یا بعد مسافت امکان شرکت حضوری در کلاس های درس را ندارند برگزار می کند.

دوره تربیت مدرس

VANCOUVER TESOL TRAINING CENTER

  • موسسه چیت سازان در راستای فعالیت های علمی خود در زمینه آموزش زبان و نیز تربیت مدرسین مجرب در سطح شهر موفق به دریافت نمایندگی رسمی دوره های تربیت مدرس از (VTTC) در ایران شده است.
  • نماینده رسمی دوره های تربیت مدرس ونکوور کانادا در ایران
  • ارائه دهنده سیستم های آموزشی، کنترلی و ارزیابی برای موسسات آموزشی و دانشگاهی
  • اعطا کننده مدارک بین المللی پایان دوره برای دانشجویان مبتدی تا پیشرفته
  • اعطای مدارک تدریس رسمی این دوره ها برای اساتید و دانشجویان دانشگاهی
  • برگزاری دوره های تخصصی تربیت مدرس آنلاین
  • برگزاری دوره‌های تخصصی مهارتهای زبانی شامل Listening, Speaking, Reading, Writing

آزمونهای بین المللی

TOEFL, IELTS

موسسه چیت سازان با طراحی دوره های ویژه برای آزمون های تافل و آیلتس و ضمناً فراهم آوردن فضای آموزشی مناسب به همراه لابراتوار های مجهز زبان توانسته است درصد موفقیت بیشتری را در سطح شهر به خود اختصاص دهد.

کلاس های ۲۵ جلسه:

ویژه افرادی که نیازمند یادگیری مهارتهای پاسخگویی در امتحان اصلی هستند و از دانش زبان انگلیسی در حد پیشرفته برخوردار می باشند.

کلاس های ۶۰ جلسه:

ویژه افرادی که از دانش زبان انگلیسی در حد متوسطه برخوردار می باشند.

آزمونهای بین المللی

GRE MSRT SAT

GRE: مخفف Graduate Records Examination آزمونی است که هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است و در دو سطح General و Subject برگزار می گردد.

MSRT: آزمون زبان MSRT یا MCHE یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران در تعداد محدودی از شهرهای ایران به صورت ماهیانه برگزار می گردد. (این آزمون ویژه دانشجویان دکتری می باشد.)

SAT: این آزمون توسط موسسه کالج بورد در سراسر دنیا برگزار می شود که شامل دو قسم جداگانه است. آزمون SAT General و آزمون SAT Subject

دوره کارکنان دولت

موسسه چیت سازان در راستای زبان آموزی و سهولت آموزش کارکنان دولت موفق به دریافت مجوز رسمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شده است و در حال برگزاری دوره های آموزش کارکنان دولت در محل فعالیت کارکنان می باشد. برای آن دسته از داوطلبانی که فرصت شرکت در کلاس های درس به صورت حضوری را ندارند، این دوره ها به صورت غیر حضوری نیز برگزار می شوند که در قسمت آموزش مجازی بطور گسترده در مورد این نوع آموزش توضیح داده شده است.

تعیین سطح کتبی

پس از ثبت مشخصات و هماهنگی با همکاران ما می توانید در تعیین سطح کتبی شرکت نمائید.

5 شعبه در سراسر شهر تبریز

با افتتاح شعب جدید در سراسر شهر هر روز به شما نزدیک‌تر می شویم.

موسسه زبان های خارجی چیت سازان

Instagram
Telegram
chitsazan
Chistasan Language Institute